ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijedou Joe Cocker i Joe Satriani

0 Redakce 29.6.2010

Britský zpěvák Joe Cocker, jeden z posledních, kteří se mohou chlubit svou účastí na legendárním festivalu Woodstock 1969, se vrátí do České republiky. V pražské O2 Areně se představí 18. listopadu 2010, když přijede uvést své nové album Hard Knocks.
To by mělo vyjít na prahu letošního září. Vstupenky v ceně 990 až 1390 Kč se začnou prodávat zítra.

Americký kytarista Joe Satriani se do České republiky vrátí 3. listopadu se svojí kapelou po dvou letech, a to do pražské Tesla Areny. Tento muzikant je považován za jednoho z nejlepších rockových kytaristů posledních desetiletí, proslul mistrovskou technikou, neuvěřitelně rychlými i dlouhými sóly, osobitým zvukem i stylem. Vydal dvanáct sólových studiových alb a na řadě dalších spolupracoval. Byl několikrát nominován na cenu Grammy. Proslul i jako učitel hry na kytaru mnoha rockových muzikantů, například Kirka Hammetta z Metalliky či Steva Vaie.

Od poslední návštěvy v Praze vydal mimo jiné v únoru živé CD a DVD Live in Paris: I Just Wanna Rock. V březnu si zahrál spolu s dalšími kytaristy na turné věnovaném Jimi Hendrixovi a  současné době je též členem „superkapely“ Chickenfoot.

Vstupenky v cenách 660 až 935 Kč jsou již v prodeji.

tz