ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6062 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijedou Bon Jovi a Mumford & Sons

0 Petr Hašek 7.11.2012

Dva zajímavé koncerty nachystali pořadatelé na příští rok. Představí se na nich bezesporu jedny z nejzajímavějších kapel současnosti.

Americká pětice Bon Jovi zahraje 24. června na fotbalovém stadiónu Slavie v Praze. Vstupenky budou k dostání od pátku v síti Eventim a prodejnách Bontonlandu v cenách od 1590 Kč k sezení a od 1690 Kč k stání.

Bon Jovi přijedou v rámci Because We Can – The Tour. Začne v únoru 2013 v Severní Americe, pak se přesune do Evropy, Afriky, Latinské Ameriky a skončí v Austrálii. Kapela ohlásila, že na koncertech představí své největší hity a přidá i několik nových skladeb z alba What About Now, jehož vydání naplánovala na březen příštího roku. Poprvé se v Praze představila v roce 1993.

Britská folkrocková skupina Mumford & Sons se zastaví v pražském Lucerna Music Baru 6. března. Představí jak nové album Babel, tak i starší skladby z debutu Sigh No More.

V současné době v Anglii i Americe nesmírně populární formaci tvoří Marcus Mumford (zpěv, kytara, bicí, mandolína), Ben Lovett (zpěv, klávesy, akordeon), Winston Marshall (zpěv, banjo, dobro) a Ted Dwane (zpěv, baskytara, kytara).

JŠp