ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9243 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijede Judith Hill. Oslnila Michaela Jacksona i Prince

0 jsk 19.8.2022

Americká zpěvačka Judith Hill spojí síly s českým B-Side Bandem. Sál pražské La Fabriky rozezní toto mezinárodní hudební protnutí 13. října. B-Side Band publiku představí také program se slovenským duem Lash & Grey, letošním vítězem kategorie slovenské album roku Cen Anděl.

Po boku Micheala Jacksona zpívala Judith Hill napřed jako vokalistka, později si ji vybral pro duet hitu I Just Can’t Stop Loving You na comebackovém turné This Is It v roce 2009. Ke koncertnímu turné ale již nedošlo. Na pohřbu krále popu se ujala hlavního hlasu ve skladbě Heal The World. Po jejím následném úspěchu ve čtvrté sérii reality show The Voice vydala debutové album Back In Time. Produkoval jej zpěvák a hudebník Prince, který byl umělkyni také mentorem. Za soundtrack dokumentárního filmu 20 Feet from Stardom o životě doprovodných vokalistek největších hvězd jednadvacátého století obdržela ocenění Grammy v kategorii nejlepší filmové hudby.

„Životní příběh Judith Hill je příkladem výsledků kombinace tvrdé práce, štěstí a neskutečné dávky nadání. Jako milovníka hudby mě fascinuje, jako hudebníka inspiruje,” říká bandleader B-Side Bandu Josef Buchta.

Tagy: