ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21999 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přenosu z Grammy razantně klesla sledovanost

0 jsk 14.2.2013

Letošní slavnostní udílení výročních hudebních cen Grammy sledovalo na televizních obrazovkách o 28% méně diváků než v loňském roce. Celkově to bylo více než 28 milionů lidí na celém světě.

Jedním důvodem může být například to, že loňský ceremoniál se uskutečnil bezprostředně poté, kdy byla v hotelu v Beverly Hills nalezena mrtvá zpěvačka Whitney Houston a celý slavnostní večer předávání cen pak byl dedikován její památce. Je ale také možné, že světu nepřipadly letošní nominace zajímavé, případně že pokračuje odliv fanoušků od informací týkajících se dění v hudebním průmyslu.

„CBS je spokojená s více než 28 miliony diváků,“ nechal se přesto slyšet Bill Carroll, představitel televizní společnosti CBS, která přenos z Grammy zajistila. „Zdá se, že bylo šťastné i to, že jsme hvězdám doporučili, jak se mají obléci.“

Na letošních Grammy totiž existovalo nařízení, že by se především ženy měly obléknout tak, aby nebudily pozornost odhalenými partiemi. Taková Katy Perry na ně ale reagovala po svém a do Staples Center v Los Angeles, kde se ceremoniál konal, přišla s obrovským výstřihem.