ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5961 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Premiéra Ligy spravedlnosti bude 18. března

0 jsk 16.2.2021

Podle oznámení HBO Max bude mít celovečerní film studií Warner Bros. Pictures a DC Liga spravedlnosti Zacka Snydera z původní produkce HBO Max premiéru na této platformě ve čtvrtek 18. března.

Premiéru filmu doprovodí vydání řady dalších produktů napříč platformami společností WarnerMedia a DC, a to včetně soundtracku vydaného prostřednictvím společnosti WaterTower Music, tematické kolekce od Warner Bros. Consumer Product, která bude dostupná výhradně v e-shopu, a nabídky jedinečného a intenzivního zážitku pro domácí sledování, který bude možné vyzkoušet na území Velké Británie a Spojených států prostřednictvím platformy Wonderland at Home.

Souběžně s premiérou na HBO Max v USA bude film vysílán výhradně prostřednictvím služby HBO v severských zemích Evropy, ve střední Evropě, Španělsku a Portugalsku, a na HBO GO v Asii. V Latinské Americe bude mít titul premiéru výhradně na HBO Max, až bude letos služba v této oblasti spuštěna. Podrobnosti o dalších plánech a datech premiér v ostatních zemích budou oznámeny, jakmile budou k dispozici.