ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14372 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přehrady Fest v srpnu rozezní Vranov, Seč a Veselí nad Lužnicí

0 jsk 9.5.2023

Šestý ročník populárního rodinného festivalu Přehrady Fest, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti, zůstane i letos věrný Vranovu, Seči a Veselí nad Lužnicí.

V srpnu to rozbalí na břehu přehrad hvězdy Wohnout, Mig 21, Horkýže slíže, Pokáč, UDG, Nebe, Atmo Music, Sofjan Medjmedj a mnoho dalších. Lístky na dva pohodové festivalové dny u vody jsou k zakoupení na prehradyfest.cz.

První tři srpnové víkendy letošního léta budou patřit koncertům u vody. Prázdninová série odstartuje 4.–⁠5. 8. na břehu nádrže ve Vranově nad Dyjí, 11.–⁠12. 8. pokračuje na přehradě Seč, 19. 8. pak ve Veselských Pískovnách.

„Před šesti lety jsme začali s Přehradami ve Vranově, přezdívaném také Moravský Jadran. Postupně se nám podařilo vybudovat koncept akcí na krásných místech, kde se aktivním odpočinkem mohou bavit celé rodiny. I letos na tuto tradici kombinace koncertů a letní zábavy navazujeme ve třech krajích a těšíme se, že si letní relax i dobrou hudbu návštěvníci užijí po celou druhou polovinu prázdnin,” říká organizátor Přehrady FESTU Jaroslav Šafarik.