ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5859 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přehlídka Best Film Fest nabídne divácky úspěšné filmy

0 Petr Hašek 5.12.2012

Čtyři klasická artová kina v Praze – Atlas, Evald, Lucerna a Mat – uspořádají od 13. do 19. prosince týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé poloviny letošního roku.

Vstupenky na přehlídku Best Film Fest budou zájemcům k dispozici za jednotnou cenu 69 korun. Jde už o třetí pokračování této divácky úspěšné akce, která probíhá vždy dvakrát do roka a koná se od roku 2011.

Na programu budou například české snímky – detektivka Ve stínu, drama 7 dní hříchů, komedie Polski film či celovečerní dokument Největší přání. V nabídce jsou i zahraniční úspěšné tituly s hvězdným hereckým obsazením: thriller Skyfall (Daniel Craig, Judi Denchová), komedie Do Říma s láskou (Penélope Cruzová, Roberto Benigni) a Druhá šance (Meryl Streepová, Tommy Lee Jones), romantické komedie Svatba mezi citróny (Pierce Brosnan) a Lov lososů v Jemenu (Ewan McGregor).

Chybět nebudou ani festivalové oceněné snímky (Divoká stvoření jižních krajin, Hasta la Vista, Andělský podíl, Klip), Oscarem ověnčená díla (The Artist, Rozchod Nadera a Simin) či francouzské populární filmy a novinky jako Nedotknutelní, Co kdybychom žili společně? a Oui, šéfe.

Kompletní program přehlídky naleznou filmoví fanoušci na webových stránkách jednotlivých kin.

rwi