ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13335 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Před Vánocemi jezdí stále více Čechů do Spojených arabských emirátů

0 Redakce 28.11.2018

Stále více Čechů se před vánočním stresy, shonem a ruchem odjíždí rekreovat do zahraničí. Díky teplu, zábavě a krátké době letu patří nejen v předvánočním období, ale i přes vánoční svátky a na Nový rok, k nejoblíbenějším destinacím Spojené arabské emiráty.

Prim v návštěvnosti hraje Dubaj se všemi svými nej, která se stala lákadlem pro velké množství Čechů. Ti se naučili využívat zdejší nákupní možnosti mimo jiné pro pořízení vánočních dárků. „Nejen že prodeje do této destinace meziročně stouply, ale zaznamenali jsme také nárůst počtů požadavků o nadváhu zavazadel z destinace zpět do Čech,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Již v loňském roce se Dubaj i ostatní emiráty Spojených arabských emirátů zařadily k hojně navštěvovaným místům v zimní sezóně. „V porovnání s loňskou sezonou zaznamenáváme nárůst o zhruba šedesát procent. Cestovatelé si pochvalovali především příjemné klima s letními teplotami a samozřejmě úroveň a skvělý servis, které v místních hotelech patří k těm vůbec nejvyšším na světě,“ říká obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. „Nejčastějším druhem je pobytový zájezd do emirátu Ras al Khaimah spojený s návštěvou Dubaje.

Zatím, co Ras al Khaimah nabízí v tomto období klid a odpočinek s příjemnými teplotami mezi 25 až 30 stupňů, tak Dubaj je v předvánočním období ideálním místem pro nákup dárků,“ říká Lenka Pátek.