ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11276 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pražský výběr zrušil koncert v Olomouci

0 Redakce 26.2.2013

Jeden ze čtyř koncertů jarního turné Pražského výběru, který se měl konat 22. 3. na zimním stadionu v Olomouci, byl zrušen. Důvodem je přesunutí kvalifikačního zápasu české fotbalové reprezentace o postup na MS 2014 v Brazílii, ve kterém se náš A tým utká s Dánskem. Zápas byl přeložen z pražského Edenu na olomoucký Andrův stadion, navíc právě na pátek, tedy den plánovaného koncertu.

Obě akce navíc kolidují i časově, proto se organizátoři rozhodli ustoupit fotbalu a koncert Pražského výběru zrušit. Vstupenky je možné vrátit v předprodeji, kde byly zakoupeny.  Definitivní ještě není seznam hostů, které si Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Vilém Čok, Klaudius Kryšpín a Jiří Hrubeš na svá poslední „live“ vystoupení v letošním roce pozvali. Dá se očekávat, že k Františku Ringo Čechovi, Ondřeji Soukupovi, Miloši Dodo Doležalovi a Ivě Pazderkové přibudou další atraktivní jména.

Punc exkluzivity dává jarnímu turné také rozhodnutí kapely v roce 2014 nekoncertovat vůbec. Příznivcům legendárního Pražského výběru se tak nabízí výjimečná příležitost vidět kapelu v kompletní sestavě z dob největší slávy a poslechnout si písničky z alba Straka v hrsti a Výběr i kultovní hity, které na desce nikdy nevyšly.

Termíny koncertů:

19. 3. – PLZEŇ, Zimní stadion

24. 3. – BRATISLAVA, NTC Aréna

26. 3. – PRAHA, Tipsport Arena