ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8722 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pražský klub Rock Café slaví třicet let 

0 jsk 8.1.2021

Ačkoli aktuální situace oslavám příliš nenahrává, jsou jubilea, která nelze opomenout. Právě jedno takové má před sebou pražské Rock Café. V pondělí 11. ledna to totiž bude přesně třicet let od zahájení jeho provozu. První akce se v klubu sice uskutečnily už v roce 1990, oficiálně a pod současným názvem ale začal fungovat až v roce následujícím.

Za běžného provozu se v Rock Café měsíčně koná zhruba dvacet koncertů, dvanáct divadelních představení a několik společensko-odpovědných debat. Nic z toho ale v tuto chvíli není možné, proto se oslavy ponesou v netradičním duchu.

Na pondělí 11. ledna připravil tým Rock Café speciální narozeninové okénko. To bude otevřené od 16 do 20 hodin a za pípu se postaví majitelé nebo bývalí i současní produkční, kteří kromě piva s sebou rádi připraví třeba horkou čokoládu nebo kávu. Návštěvníci budou mít také možnost zanechat klubu vzkaz přímo na místě, a to ve formě psané nebo mluvené.

Kromě zmíněného okénka chystá Rock Café také rozhovory s několika desítkami lidí, kteří jím během třiceti let prošli a zanechali v něm svou stopu. Chybět nebude ani nový narozeninový merchandise nebo různé historické fotografie a zajímavosti, to vše se bude postupně objevovat na sociálních sítích klubu.

Tagy: