ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12416 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pražské kino Aero oslaví patnáctileté výročí přehlídkou filmů

0 Richard Winter 2.4.2013

Přehlídku filmů z roku 1998 s názvem Patnáctky uvede od 4. do 7. dubna u příležitosti oslav 15 let své existence pražské kino Aero. V rámci narozeninové akce se na programu objeví snímky Strach a hnus v Las Vegas, Lola běží o život, Idioti, Big Lebowski, Rodinná oslava a Milenci ze severního pólu. Vedle filmových zážitků čekají návštěvníky také koncerty. Český film zastoupí film Je třeba zabít Sekala, který celou přehlídku 4. dubna zahájí.

Od stejného data Aero startuje také akci, která potrvá až do 31. prosince letošního roku. Každý divák, který u pokladny prokáže občanským průkazem potvrzujícím, že je mu právě 15 let, může jít na film za symbolických 15 korun. Tato akce platí po celý rok 2013 na jakoukoli běžnou filmovou projekci, včetně všech projekcí v rámci přehlídky Patnáctky.

Další narozeninové akce v Aeru dubnu nabídnou nejen filmové zážitky. Cyklus živých koncertů přímo před filmovým plátnem Aerostage nabídne dva koncerty: 9. dubna zde naživo vystoupí švédská zpěvačka Anna von Hausswolffová se svým gotickým popem, 16. dubna pak Aero a jeho plátno ovládnou olomoučtí Nylon Jail a jejich 3D show, se kterou momentálně objíždějí tuzemská kina.

V neděli 14. dubna se Aero promění v bleší trh s audiovizuálními nosiči a technikou. Aero Vexl bude zahájen v 10:00 a vstup na něj bude pro prodejce i návštěvníky zdarma. Vyměnit, darovat, koupit nebo prodat na něm půjde všechno možné, od DVD, VHS až po staré kazeťáky.

Tagy: ,