ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16360 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prague Spirit Festival nabídne jógu, muzikoterapii i osobnosti

0 jsk 9.3.2023

Čtyřdenní 13. ročník Prague Spirit Festivalu s inspirativním tematickým programem se uskuteční od 16. do 19. března v multifunkčním centru Space Žitná 7 (16., 17. a 19. 3.) a na Novotného lávce (18. 3.) v centru Prahy.

Cílem je přiblížit veřejnosti tradiční i současné trendy v oblasti jógy a její fair play filozofii porozumění, která výrazně přispívá ke zlepšení sebepoznání a dosažení dnes tolik postrádané psychické pohody.

Návštěvníky čeká pestrý program, mohou se zapojit aktivně, například vyzkoušet účinky muzikoterapie Veroniky Boulterové, otužování podle Wima Hofa, zacvičit si jógu, v klidu si vychutnat vyprávění Olgy Menzelové, taneční lekci This is Zea Alžbety Ferencové (známé z minisérie Iveta) nebo si prohlédnout výstavu fotografií ze života buddhistických mnichů.

Prague Spirit Festival je první mezinárodní akcí svého druhu u nás. Od svého vzniku v roce 2011 inspiroval mnoho jiných událostí a festivalů v České republice, na Slovensku i v Německu.

Zakladatelka festivalu Martina Procházková dodává: „Letos návštěvníky čeká například otužování s ohňovým rituálem, holistická muzikoterapie, jóga pro dospělé i děti, face jóga, jóga v ukrajinštině, koncert Ondřeje Smeykala na didgeridoo, alchymistický literární večer s hercem Miloslavem Mejzlíkem (na snímku) a další inspirativní akce.“