ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15470 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prague Open Air zdaleka nekončí

0 jsk 2.8.2023

Během srpna a září čeká návštěvníky hudební scény Prague Open Air ještě spousta zážitků. Společně s nimi interpreti pokřtí nová alba, zahrají nestárnoucí klasiky, oslaví výročí nebo vystoupí v netradičních sestavách.

Návštěvníci mohou tančit, zpívat a užít si zbytek léta v blízkosti svých oblíbených interpretů nebo objevit nové v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně.

„Návštěvnost letošního ročníku Prague Open Air, a to jak v Ledárnách Braník, tak v naší nedávno nově otevřené druhé scéně na Občanské plovárně, překonala naše očekávání. Jsme opravdu rádi, že tolik fanoušků stále baví zajít si na živý koncert pod širým nebem a užít si v Praze pohodovou letní atmosféru. Velké díky za to patří interpretům, kteří si pro naše návštěvníky vždy připraví něco speciálního,“ komentuje za organizátory letošní rozjetou sezónu Tomáš Staněk.

Počátkem srpna představí Framus Five s Michalem Prokopem průřez padesáti pěti lety své tvorby. David Koller zahraje skladby ze svého nejnovějšího alba LP XXIII. Událostí bude křest nové desky Jezus Kristus Neexistus? kapely J.A.R., která je oslavou třiceti tří let této funkové formace. O keltsko-punkovou jízdu se postarají bostonští Dropkick Murphys. Vypsaná fixa zahraje desku Bestiálně šťastní od začátku do konce a Poletíme? pokřtí se svými věrnými fanoušky vůbec první bestofku. Český hudebník, producent a rapper 7krát3 chystá ke konci srpna koncert, který se již nebude opakovat.

Na začátku září se pak po osmi letech vrátí do Prahy The Cinematic Orchestra, hvězda britské nu-jazzové a elektronické hudby. Další mejdan připraví PSH s live band a oblíbení UDG odehrají na Plovárně jediný letošní pražský koncert. I v září se bude křtít, a to album Renneho Danga s názvem Navzdory. Xindl X na Prague Open Air oslaví patnáct let svého muzikantského života a fanoušci zažijí na vlastní oči a uši návrat Michala Penka na scénu po dvaceti devíti letech.