ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7965 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prague Music Week zná program

0 jsk 26.10.2023

Hudební událost Prague Music Week, oznamuje kompletní program. V Národním domě na Smíchově se v termínu od 9. do 11. listopadu uskuteční koncerty, přednášky, panelové diskuse, workshopy a v neposlední řadě také veletrh služeb a technologií spojených se světem hudby.

Hlavní hvězdy koncertního programu ve Futuru (rappera KhakiKida a ženský djský kolektiv Girls Don’t Sync) doplní vycházející talenty české scény. Čtvrtek 9. listopadu bude patřit především rapu – vystoupí Tokju Fokju a Hellwanu nebo skupinu tří pražských rapperů Drum’n’Rap.  Headlinerem pátečního večera bude energická kapela The Silver Spoons (na snímku), o začátek večerního programu se postará dvojice Emotionally Spoonfed, indie-folkový projekt Jiný Metro i rockoví Cold Meat Party.

Sobotní koncertní program otevře projekt Purpl Boi hudebníka Nèra Scartche, vystoupí také Dmitrievna a producent a hudebník Bad Focus. Zastoupení bude mít i slovenská scéna, kterou bude reprezentovat DJ Young Aesthete. Kromě koncertů ve Futurum Music Bar se v rámci Prague Music Week hudební fanoušci mohou těšit na desítku koncertů ve spolupráci s partnerskými kluby a pořadateli, jako jsou Rock Café, Malostranská beseda nebo Rock for People Concerts.