ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8346 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prago Union s novou deskou

0 jsk 17.10.2019

Pražská hiphopová skupina Prago Union obohatí podzim svým šestým studiovým albem Perpetuum Promile. Předešlé album Smrt Žije zaznamenalo dobré ohlasy, když jako vůbec první česká rapová deska vystoupalo až do čela žebříčku nejprodávanějších nahrávek a drželo se tam celých pět týdnů.

Následovala nominace na cenu Apollo i žánrového Anděla, ale hlavně další dvě nominace v hlavních kategoriích Anděla. Kapela od té doby objížděla Českou i Slovenskou republiku se svou koncertní šou, při které dozrála i její konečná sestava, ve které se všichni cítí doma.

Poté, co za rodinnými povinostmi odešel Katův dlouholetý parťák DJ Maro, našel Kato oporu v rodákovi z Českých Budějovic jménem DJ Ramel a obsazení se ustálilo i v živé sekci, kterou teď tvoří Ondřej Hauser (basa), Oliver Lipenský (bicí), Tony Dlapa (kytara) a Jen Hovorka (klávesy).

To zní jako ideální čas na album číslo šest a přesně k tomu se také schyluje. Kato byl od začátku roku zavřený v maringotce, kam přemístil své studio Strojovna a zužitkovával materiál nashromážděný od alba Smrt Žije.

Výsledkem je nová kolekce písní s názvem Perpetuum Promile, jejíž vydání je naplánováno na druhou polovinu října opět na vlastní značce Strojovna ve spolupráci s českým zastoupením Warner Music.