quanto tempo leva para ivermectina fazer efeito no organismo revectina 6mg com 2 comprimidos can humans take horse ivermectin orally ivermectin 12 mg tablet harga goedkoop kilox oral ivermectin for lice side effects
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6041 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Poutníci dvakrát v nejsilnější sestavě

0 jsk 21.10.2021

Poutníci se sejdou v nejsilnější sestavě s Křesťanem, Malinou, Linhárkem, Hulánem, Polou, Kalinou i Plockem. V Praze a Brně odehrají koncerty ke svým padesátinám. Stane se 22. října v pražském KD Barikádníků a 25. října v brněnském Sono Centru.

Napsal jsem jméno svý na zdi, Pojďme se napít, Hvízdání nebo Panenka. Hity, z nichž mnohé zlidověly, budou moci posluchači po dlouhé době slyšet od legendární sestavy Poutníků v čele s Robertem Křesťanem. Kapela, která v pozměněné sestavě funguje dodnes, oslaví padesát let existence.

Hosty vzpomínkového koncertu v Praze a v Brně budou Malina Brothers a Trapeři s Robertem Křesťanem. Se současnými Poutníky vystoupí i někteří bývalí členové: Hana Černohorská, Jiří Mach, Svaťa Kotas a Petr Brandejs. Závěr večera bude patřit právě zlaté éře kapely z přelomu osmdesátých a devadesátých let. Na pódiu vedle sebe stanou Robert Křesťan, Luboš Malina, Jiří Karas Pola, František Linhárek, Zdeněk Kalina, Miroslav Hulán a Jiří Plocek, který bude celý večer moderovat.

Tagged with:

Komentáře