ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Posloucháte rádio? Vyberte si odměnu! BEYONCÉ, SCORPIONS, HIM, ANNIE LENNOX a další

0 Redakce 19.7.2010

Využijte jedinečné možnosti vybrat si z našeho katalogu odměn na Facebooku. Navštivte naši aplikaci Facebook.PLAY.CZ a v záložce Odměny na vás čeká několik CD a DVD různých žánrů. 

Co je Facebook.PLAY.CZ

Jedná se o aplikaci, která posouvá hranice poslechu rádií na internetu o kus dál. Spustíte-li si na PLAY.CZ své oblíbené rádio, přímo v přehrávači máte možnost se přihlásit ke svému účtu na Facebooku. Naše aplikace, která se tímto krokem spáruje s vašim osobním profilem, potom sbírá statistiky o délce vašeho poslechu a odehraných skladbách. Navíc si můžete do přehrávače vložit svá oblíbená rádia a například komentovat jejich vysílání, nebo posílat vzkazy přátelům přímo z přehrávače PLAY.CZ.

Na adrese http://facebook.play.cz naleznete v prostředí sítě Facebook stránky s údaji o tom, co jste za poslední dobu poslouchali, jaké písničky jste slyšeli, a co poslouchali vaši přátelé. Můžete navíc získat informace o jednotlivých skladbách a v neposlední řadě si vybrat z katalogu odměn nějakou drobnost. 

Jak fungují odměny? 

Posloucháte-li své  rádio přes PLAY.CZ s připojením k Facebooku, narůstávám takzvaný VIP status, který je procentuálním vyjádřením vaší loajality k určitému rádiu. Tento VIP status si můžete směnit za Body odměn, což je naše virtuální měna, za kterou si z katalogu v naší aplikaci na Facebooku "kupujete" CD, DVD nebo další odměny z naší aktuální nabídky. 

Nestačí-li vám na vytoužený předmět směna VIP statusu, pamatujte, že body získáváte i za to, že úspěšně pozvete své přátele do naší aplikace. A nejen, že získáte 5 bodů za každého, kdo vaše pozvání příjme, jedním bodem odměníme i pozvaného. 

Ve chvíli, kdy nasbíráte dost bodů, stačí kliknout na ikonu nákupního košíku a odměna je vaše. Jelikož nám Facebook neposkytuje vaše kontaktní údaje, je nutné nám ještě napsat e-mail s uvedením kontrolního kódu a adresy, kam vám výhru v nejbližších dnech pošleme doporučenou poštou. 

Vyhlédnete-li si nějakou odměnu, neváhejte příliš dlouho. Každá nabídka platí po omezenou dobu (týdne až měsíc). 

PLAY.CZ