ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9617 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Poslední koncerty na Letní scéně Lucerna Music Baru

0 jsk 25.8.2020

Letní scéna Lucerna Music Baru se blíží k finále. Posledních pět koncertních dnů v přírodním areálu na pražském Výstavišti přinese vystoupení hned sedmnácti kapel a interpretů. Lze se těšit na Wohnout, Vypsanou fixu, Gaia Mesiah (na snímku), John Wolfhooker, téměř celý Ty Nikdy Label, Skyline, Mydy, Pipes and Pints a další.

Středa 26. srpna bude zasvěcena rockové muzice. Večer otevře čtyřčlenná parta John Wolfhooker známá odvážným překračováním hranic hudebních žánrů a mimořádným koncertním nasazením. Poté rozbalí svou bubenickou show Roman Lomtadze, skvělý bubeník a zpěvák, který v roce 2007 vyrazil za svým hudebním snem do USA, kde momentálně působí ve Scars On Broadway, kapele Darona Malakiana, kytaristy kapely System Of A Down. Středeční večer zakončí Gaia Mesiah, ke které se v závěru setu připojí i Roman Lomtadze.

Ve čtvrtek 27. srpna se přírodní areál dočká křtu nového alba elektronické kapely Skyline. Ta vydala v pátek 21. srpna už osmou řadovou desku Electricity, o které frontman Jacob říká: „Je to asi naše nejuvolněnější deska. Možná je to tím, že vznikala tak dlouho, kdy se nic nehonilo na poslední chvíli a vybíralo se opravdu jen to, co nám přišlo dobré.“

Čtyřhodinová hiphopová live show čeká návštěvníky v pátek 28. srpna, kdy se představí téměř kompletní Ty Nikdy Label. Své rýmy a beaty představí Rest, Paulie Garand, MC Gey, Martin Matys, Idea a Boy Wonder. Vrcholem večera bude závěrečný jam, v rámci kterého se v půlhodinovém setu představí všichni rappeři společně.

Poslední prázdninová sobota bude patřit festivalu Rock for Churchill, který na Výstavišti uspořádá jednodenní akci pod názvem Rock for Churchill na výletě. Program odstartuje už ve 14:30 hodin a nabídne koncerty Vypsané fixy, Mydy, Pipes and Pints, Fast Food Orchestra a Prague Conspiracy. Afterparty proběhne v režii MikkiMa a DJského dua Rambo a Zadnice.