ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9438 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Portles mají singl i videoklip

0 jsk 15.7.2013

Skupina Portless, která je složená z bývalých členů kapely Support Lesbiens, vydává svůj první singl s názvem Dream A Dream. Je z připravovaného debutového alba. K novému singlu již také vznikl i videoklip, kterého se ujal americký režisér Jesse Baldwin. Video bude mít premiéru na začátku srpna a vydání nové desky je plánováno na konec září 2013.

Video k singlu se natáčelo v Barrandovských ateliérech během červnových tropických dní. „I kdyby venku nebylo sedmatřicet stupňů, natáčení by bylo i tak dost žhavé,“ přibližuje atmosféru bubeník Portless Zbyněk Raušer. „Klip je doslova kosmický a na naší vesmírné lodi s námi cestovalo hned několik překrásných Marťanek. Až ho v půlce prázdnin vydáme, myslím, že bude stát za to se na něj podívat.“

Kapela během letních prázdnin objíždí české festivaly. Vidět ji lze například v rámci festivalů České Hrady, na Sázavafestu, Vizovickém Trnkobraní nebo Colours of Ostrava. Křty nové desky jsou plánovány na druhou polovinu listopadu a uskuteční se hned v několika městech – Praze, Brně, Ostravě a dokonce ruské metropoli Moskvě.

Portless – Dream A Dream (teaser):

Tagy: