ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8515 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pořadu Top Gear klesá sledovanost. Hlavní moderátor končí

0 jsk 11.7.2016

Hlavní moderátor motoristického pořadu Top Gear Chris Evans se již po první odvysílané sezoně rozhodl odejít. Informoval o tom prostřednictvím Twitteru.

„Odcházím z Top Gear. Dal jsem do toho všechno, ale občas to nestačí. Tým je více než úžasný, přeji mu jen to nejlepší,“ napsal. Jeho rozhodnutí přišlo krátce poté, co pořad nezískal pozitivní ohlasy veřejnosti a zaznamenal klesající sledovanost.

„Cítím, že odstoupení je jediná správná věc, kterou mohu v tomto případě udělat. Nikdy předtím jsem nespolupracoval s tak oddaným týmem, s jakým jsem měl co dočinění během posledních dvanácti měsíců. Nadále zůstávám fanouškem pořadu, vždycky jsem byl a také budu,“ dodal v prohlášení pro BBC.

Chris Evans nahradil na místě hlavního moderátora Jeremyho Clarksona, který o něj přišel loni v březnu poté, co napadl jednoho z producentů. Dalšími moderátory jsou americký herec Matt LeBlanc, německá závodnice Sabine Schmitz, motorističtí novináři Chris Harris a Rory Reid a bývalý majitel jednoho z týmů F1 Eddie Jordan.

Tagy: