ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10548 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pořadatelé vzpomínky na Jacksona čekají na potvrzení účastí

0 Redakce 11.8.2011

Rodina Michaela Jacksona, jejíž  část stojí za organizací vzpomínkového koncertu na zpěváka, zatím neohlásila jména účastníků akce, protože je nemá  potvrzené. V minulých dnech se o své účasti na akci nicméně zmínil britský zpěvák Craig David, nově o ní informoval i Američan Kanye West. Podle zákulisních informací by na show, která se odbude 8. října ve velšském Cardiffu, měli vystoupit i Cee Lo Green a Christina Aguilera.

Kvůli náročnému programu museli prý účast odmítnout Chris Brown, Justin Bieber nebo Bruno Mars. Organizátoři, v jejichž čele stojí Jacksonova matka Katherina, nyní čekají na vyjádření dalších hvězd, například Jay-Z nebo Ushera. Podle jejich plánu by měl každý účinkující vystoupit s jednou nebo dvěma skladbami z repertoáru Michaela Jacksona.

Asi čtyři hodiny trvající  koncert by měl být v přímém přenosu vysílán do více než třiceti zemí, do některých v 3D formátu. Výtěžek z něho poputuje na konta několika charitativních organizací. Kapacita stadionu v Cardiffu je 75 tisíc míst. Vstupenky se začnou prodávat poté, kdy budou oznámena jména účinkujících.

JŠp