ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13072 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Police Symphony Orchestra odstartuje nový rok v Hradci Králové

0 jsk 28.12.2021

Police Symphony Orchestra zahájí dvanáctou sezonu slavnostním Novoročním koncertem v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis. Velký sál bude patřit více než stovce účinkujících, hudebníci z Police nad Metují a okolí totiž budou opět po dvou letech spolupracovat s Kühnovým smíšeným sborem. Další koncerty těleso plánuje na druhou polovinu ledna v pražských Jatkách78. Královéhradecký koncert bude v historii orchestru prvním ryze novoročním vystoupením.

„Po dlouhé době Nový rok připadá na sobotu, což je ideální den i pro náš koncertní režim, a tak jsme si řekli, že rok 2022 zahájíme ve velkém i se sborem a hned na Nový rok. A když už můžeme hrát v plném sále a pro diváky, i když stále s opatřeními, chceme si to užít naplno a naživo. Připojí se k nám i zpěváci Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký,“ říká zakladatelka orchestru Petra Soukupová.

Police Symphony Orchestra na úvod roku 2022 vystoupí ještě 22. a 23. ledna na Jatkách78 v Praze, což je prostor pro mezinárodní kulturní formy typu nový cirkus, tanec, nonverbální, alternativní či loutkové divadlo.