ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20474 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Polemic oslaví čtvrtstoletí na scéně albem

0 Redakce 29.3.2013

Nejznámější slovenská ska kapela Polemic letos slaví 25. výročí existence a postupně začíná odhalovat, jaké narozeninové dárky svým fanouškům u této příležitosti přinese. V těchto dnech vrcholí přípravy na slovenské turné, které vypukne 5. dubna v Trenčíně a nabídne třináct koncertů. V létě Polemic navštíví hudební festivaly a na podzim potěší českou částí turné.

Souběžně s přípravami na první koncerty finišuje kapela s novým albem HEY! BA-BA-RE-BOP!, které bude uvedeno do prodeje 5. dubna. Při vzniku desky si přizvala několik známých hostů – oblíbených slovenských kolegů i přátel z České republiky.

Jednou z takzvaných hostovaček je československá písnička s názvem Moře, kde si zazpívají reggae Paľo Habera s funky zpěvákem Matějem Ruppertem, éterickou Lenkou Dusilovou a hravou Zdenkou Prednou. Svou novou roli dostaly od přátel z Polemic i Katka Knechtová či Zuzana Smatanová. Po osmnácti letech si Polemic zopakoval spolupráci s Robem Grigorovem, se kterým spojil síly naposledy v roce 1995 na jeho albu.

Tagy: