ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6970 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pokračování série Divergence bude mít premiéru 19. března

0 Richard Winter 6.3.2015

Pokračování filmové série Divergence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a nepostrádá velkou dávku akce a triků. Hlavní herečka Shailene Woodley navíc vyrostla ve hvězdu a Kate Winslet doplní v jedné z rolí i Naomi Watts. Pokračování filmové série Divergence s názvem Rezistence bude mít premiéru 19. března.

Po úvodní části Divergence se v jasně vytyčeném a zajímavě nastoleném světě rozehrává velkolepá akční podívaná. Znalce předlohy překvapí nové postavy, které se v knižní předloze nevyskytují.

Hlavní hrdinka Tris v podání Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony. Idylická společnost žijící v symbióze různých frakcí je nyní na pokraji války, osudy všech nabírají rychlý spád a každá volba má své následky. Tris není výjimkou.

Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci podobní lovné zvěři. Nikde není klid a bezpečno, vůdkyně sekce Sečtělých je s pomocí ozbrojené sekce Neohrožených neúnavně pronásleduje odhodlaná dostat je za každou cenu. Současně nechává pochytat další divergentní lidi, kteří do stanoveného společenského systému nezapadají. Vystavuje je krutým testům, aby odhalila vhodnou osobu, jenž jí může pomoci rozluštit dávné tajemství. Tris a Čtyřka zjišťují, že mají víc spojenců, než se zdálo, rozhodnou se přestat utíkat a zkusí překvapivý protiútok. Je to právě Tris, která se stane klíčem k tajemství, na němž stojí základy světa, ve kterém žijí. Tajemství minulosti i budoucnosti.

Hlavní představitelka Shailene Woodley prožila skvělý rok a směřují k hvězdné budoucnosti. Stala se největší hvězdou a nejvyhledávanější osobou na serveru Imdb.com, kde sesadila vládkyni Jennifer Lawrence. Získala za Divergenci cenu MTV nebo Teen Choice Award, společně s Theo Jamesem pak i People´s Choice Award. Uznání a ocenění ji vynesl i romantický film Hvězdy nám nepřály. CinemaCon ji vyhlásil jako Ženskou hvězdu zítřka.

Hvězdný status získal díky výkonu ve filmu Whiplash i Miles Teller a Rezistence se může pochlubit i výraznou posilou z řad zavedených hvězd. Chladnou a nelítostnou Kate Winslet doplnila do pokračování Naomi Watts. Na barikádách vzrůstajícího konfliktu budou stát proti sobě. Naomi Watts se představí v roli Evelyn – vůdkyně outsiderů, kteří nepatří do žádné z frakcí a žijí jako zbídačení „podlidé“ v rozbořené části Chicaga.

Tagy: ,