ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17551 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pokračování seriálu Hořký svět míří na Prima+

0 jsk 31.5.2024

Druhá řada oblíbeného seriálu ze světa pivovarnictví a lásky Hořký svět bude od 3.června ke zhlédnutí na platformě Prima+.

Osmidílné pokračování diváky zavede do rodinného pivovaru Sázava, jemuž se konečně daří a na jeho chodu je znát, že se do vaření piva zapojily ženy. Pokračování seriálu přinese i nové tváře a jednou z nich bude herečka Jana Nagyová.

Sládek Bořek (Bolek Polívka) se vrací z protialkoholní léčebny, sbližuje se s Marií (Eva Holubová) a vypadá to i na jeho návrat do Sázavy na pozici sládka, kde se mezitím do práce zapojila jeho talentovaná dcera Tereza (Barbora Černá). Michalovi (Jakub Štáfek) se sice jako sládkovi skvěle vede u konkurence v Chodějově, ale jeho vztah s bratrem Štěpánem (Matouš Ruml) je nejlepší od začátku celého příběhu. Vše se zdá být v poklidu, ale nečekané setkání na pivním festivalu všechny překvapí. Objeví se Jana, ztracená maminka Terezy a bývalá manželka Bořka, v podání Jany Nagyové.

S Janou přijde do pivovaru i do dosud idylického soužití Bořka s Marií pěkný rozruch. Jana se s Bořkem několikrát chytí a Marie postupně dochází k názoru, že jejich vztah rozvodem neskončil. Pivovar těm dvěma umožňuje pokračovat nejenom ve výměně názorů, ale i ve společném soužití.

„Nabídka na natáčení seriálu Hořký svět pro mne byla velkým překvapením a radostí. Seriál jsem tady netočila snad čtyřicet let. Arabela vznikala v roce 1980, ještě nějaké inscenace, televize… Ale žádný seriál. Pivo mám ráda, budu velmi úspěšná a angažovaná manažerka, která zároveň bojuje se svým zdravotním stavem. Velmi zajímavá role,“ prozradila o své seriálové úloze Jana Nagyová, která na natáčení seriálu létá z německého Düsseldorfu, kde žije.