ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podzim na Primě bude chutnat po víně, chystá seriál Vinaři

0 Richard Winter 8.8.2014

Seriál Vinaři bude hlavním tahákem v podzimním vysílání televize Prima. Nejdelší seriál v historii této televize se bude vysílat od začátku podzimu v neděli v hlavním vysílacím čase po zprávách. Stanice také připravila zpravodajskou novinku, a to mobilní studio v kamionu, z něhož se bude vysílat hlavní zpravodajská relace z různých měst Česka vždy o víkendu.

Také další televize na podzim vsadí na vlastní tvorbu. Představili chystané novinky, mezi nimiž dominují zejména seriály. Prostor ale dostanou také nové zábavné pořady.

Seriál Vinaři nejen postavou Václava Postráneckého připomíná známý film vinařského prostředéí Bobule, Vypráví příběh rodiny z velkoměsta, která se dostane na delší dobu do vinařské oblasti jižní Moravy, kterou si zamiluje. Jednotlivé komediální epizody čerpají z příhod v seriálové vesnici Křetice. Režisér Jiří Vejdělek obsadil do seriálu, který se točil na Pálavě, i další známé herce, například Terezu Kostkovou, Pavla Lišku, Zdeňka Junáka, Oldřicha Navrátila či Tomáše Matonohu.

Postránecký hraje zkušeného postaršího vinaře, který dělá nejlepší víno v celé dědině a plní roli toho nejmoudřejšího. “To se projevuje tak, že dělá chyby, které vzápětí pozná,” poznamenal Postránecký.

Primu na rozdíl od loňska neoznámila žádnou velkou reality show a jako ostatní hráči se soustředí především na vlastní tvorbu. Pokračují Svatby v Benátkách, které bude vysílat v úterý a čtvrtek večer.

K seriálovým novinkám České televize patří Život a doba soudce A.K., který se bude na ČT1 vysílat v pondělí večer. Jeden z hlavních taháků – seriál o vodnících Neviditelní obsadí hlavní vysílací čas v pátek. ČT na podzim představí také nové zábavné formáty – Pečeného sněhuláka a Boj o koláč.

Nova plánuje v hlavním čase dvakrát týdně zařazovat druhou řadu Doktorů z Počátků, a to v pondělí a ve středu. Další dva večery, úterý a čtvrtek, tradičně patří seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na neděli televize nachystala novou řadu seriálu Kriminálka Anděl. Připravený je také nový hudební pořad Chart Show.

Barrandov chce diváky zaujmout mimo jiné dvacetidílnou sérií Bastardi, kteří půjdou v úterý po celovečerním filmu. Další lákadlem budou Stopy života, které od října přinesou prvních osm příběhů. Na obrazovce se také znovu objeví sitcom Ona a On, na jehož zářijové reprízy v říjnu navážou nové díly.