ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26832 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podle Noela Gallaghera je hudba Emeli Sandé pro babičky

0 jsk 19.3.2013

Britský hudebník a bývalý člen skupiny Oasis Noel Gallagher naznačil, že hudba trojnásobné držitelky Brit Awards Emeli Sandé je podle něho nudná. V rozhovoru pro magazín ShortList řekl, že nemá rád ani Palomu Faith. „Podívejte se na to, co je dnes údajně nejlepší. Paloma Faith? Ale prosím vás, kdo rozhodl o tom, že je hvězda? Emeli Sandé? To je podělaná hudba pro babičky. Nerozumím tomu,“ hodnotil Gallagher.

Emeli Sandé na jeho slova reagovala na Twitteru. Zveřejnila fotografii důchodkyně se vztyčeným prostředníkem a slovy „Děkuju, Noeli!“

Gallagher v rozhovoru také razantně odsoudil interprety, kteří si písničky nepíšou sami. „Už asi dvacetkrát mě žádali, abych pro někoho něco napsal. Proč? Sakra, napište si to sami. Strávil jsem šestačtyřicet let tvrdou prací, abych se dostal tam, kde jsem. Měsíc jsem dřel třeba jen na jediném řádku písně. Ne, pro nikoho nic nenapíšu,“ shrnul Gallagher.

Po rozpadu skupiny Oasis v roce 2009, kdy se osudově pohádal se svým bratrem Liamem, založil Noel Gallagher skupinu Noel Gallagher’s High Flying Birds. Její debutové stejnojmenné album vyšlo v říjnu roku 2011.