ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16357 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podle Lindy Perry je Katy Perry „odpad“

0 Redakce 22.8.2011

Skladatelka, zpěvačka, hudebnice a vydavatelka Linda Perry je přesvědčena o tom, že písničky její jmenovkyně a v současné době v Americe populární popové vokalistky Katy Perry jsou odpad. Bývalá zpěvačka skupiny 4 Non Blondes tvrdí, že současná popová scéna má dvě stránky, temnou a světlou.

„Nejsem velká fanynka Adele, ale její album je solidní a skvěle se prodává. To znamená, že lidé pořád chtějí kupovat desky,“ říká Linda Perry. „Kdo by ale chtěl mít doma desku Katy Perry? Je mi to líto, ale na tomto typu desek jsou maximálně tak dvě písničky, které jsou dobré. Zbytek je bublina, odpad.“

Linda Perry je přitom úspěšná skladatelka, která napsala hity pro Christinu Aguileru nebo Pink. Pro Katy Perry však slova pochopení nemá. „Lidi si stáhnou její singl a je to. Je dobrá v psaní prázdných písniček, to je všechno. Neříkám, že to nemůže dělat. Nechci se ale účastnit tohoto druhu byznysu,“ uzavírá Linda Perry.

Album Teenage Dream Katy Perry je přitom v Americe velice úspěšné. Před pár dny vyrovnalo hitparádový rekord Michaela Jacksona, když se pět singlů z něho dostalo na první místo prodejní hitparády.

JŠp