ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17888 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podle Liama Gallaghera je Kanye West idiot

0 jsk 20.6.2013

Liam Gallagher (na snímku), který na začátku června vydal se svou kapelou Beady Eye nové album BE, pokračuje v jeho propagaci pomocí verbálního napadání svých kolegů v branži. Tenotkrát si vzal na paškál Američana Kanyeho Westa, který dnes vydává své nové album. Gallagherovi se nelíbí, že se deska jmenujue Yeezus, což je název, který vznikl spojením Westovy přezdívky Yeezy a slova Jesus (Ježíš).

V rozhovoru pro magazín GQ se Gallagher bavil nedávným Westovým incidentem, když kvůli pronásledování fotografy narazil hlavou do dopravní značky. „Viděli jste, jak se praštil do hlavy? Vycházel z posilovny s tou svou čajkou a byli tam týpci, kteří si ho fotili. Musíte dát hlavu nahoru a jít dál. On ale začal utíkat a napálil to rovnou do značky. Ucítil úder a potom začal říkat, aby ho nefotili,“ popsal Gallagher video, které je na konci článku.

Následně dal tuto nepříjemnost do souvislosti s kontroverzním názvem alba. Pronesl také jednu ze svých nejvtipnějších hlášek, když řekl: „Je to podělanej idiot. Ježíše nikdy neuvidite, jak se praští do hlavy.“