ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10367 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podle Jacksonova syna se otec před turné bál, že ho zabijí

0 jsk 1.7.2013

Nejstarší syn zesnulého zpěváka Michaela Jacksona minulý týden vypovídal v procesu v Los Angeles, v jehož rámci se jeho babička Katherine Jackson soudí s koncertním promotérem, společností AEG Live. Šestnáctiletý Prince Michael tvrdí, že jeho otce promotér rozčiloval.

„Někdy, když ukončil hovor, začal plakat. Říkával: ’Zabijí mě, oni mě zabijí.’ Byl jako má babička – příliš dobrý na to, aby se s někým hádal,“ řekl Prince Michael.

Podle tiskové agentury Reuters neprojevoval u soudu emoce do chvíle, než začal popisovat Jacksonovu smrt. On a jeho dva sourozenci, sestra Paris a bratr Blanket, byly v té době v pronajatém domě v Los Angeles a zaslechli výkřik z vyššího patra.
Katherine Jackson společnost AEG Live obvinila z nedbalosti, neboť ta si před comebackovým turné Krále popu nazvaným This Is It podle ní najala lékaře Conrada Murrayho, který Jacksonovi podal smrtelnou dávku anestetika s účinnou látkou propofol.

„Vyběhl jsem nahoru a uviděl jsem doktora Conrada, jak oživuje mého otce. Moje sestra celou dobu křičela a říkala, že chce svého tatínka. Já jsem byl dole pod schody, plakal jsem a čekal na sanitku,“ popsal Prince Michael.

Murray jim až v nemocnici řekl, že zpěvák dostal infarkt. „Promiňte děti, váš otec je mrtvý,“ zopakoval u soudu Prince Michael jeho slova.

Podle rodinného právníka Briana Panishe nebude nejmladší Jacksonův syn Blanket na procesu vypovídat a zatím není jasné, zda se na něm zúčastní jeho dcera Paris, která se prý nedávno pokusila o sebevraždu.