ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14341 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Podle Chance je favoritem StarDance Richard Krajčo

0 jsk 14.9.2023

Za měsíc začne dvanáctá řada soutěže StarDance a bookmakeři Chance už vypsali kurzy na to, kdo by mohl být největším adeptem na vítězství.

„Na nejnižším kurzu, 3,5:1 je Richard Krajčo. Frontman kapely Kryštof má v Česku mnoho fanoušků a očekává se, že přesvědčí i pohybovým nadáním. O druhé a třetí místo by proti sobě mohl pomyslně zabojovat manželský pár Adamczykových,“ uvedla mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Šance snowboardistky a olympijské vítězky ze Soči odhadují bookmakeři kurzem 5:1. Její choť, herec Marek Adamczyk má o něco vyšší kurz, 7:1. Stejně jako modelka a moderátorka Iva Kubelková. Na čtvrté kurzové příčce následuje zpěvačka a vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, Anna Tereza Mašková (8:1). Na to, že se královnou parketu stane herečka Ivana Chýlková, si lze aktuálně vsadit v kurzu 9:1

„Kurzy dalších soutěžících se již pohybují ve dvouciferných číslech. Slalomář a kajakář Vavřinec Hradilek má spolu s herečkou Darijou Pavlovičovou kurz 12:1. V případě cukráře Josefa Maršálka se zatím předpokládá větší talent spíše na pečení skvělých dortů než na tanečním parketu. Odpovídá tomu kurz na jeho vítězství 20:1. Shodný kurz je vypsaný i na herce Davida Prachaře,“ říká mluvčí.