ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6846 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pod hladinou se vynoří na Prima+

0 jsk 21.4.2023

Osmidílná minisérie z prostředí policejních potápěčů se divákům kanálu Prima+ představí už 4. května. Seriál Pod hladinou, kde stateční a silní profesionálové pracují v podmínkách, které se můžou změnit v noční můru, představí Matěje Hádka, Sandru Novákovou a Marka Adamzcyka ve zcela nových rolích.

Voda je jejich živel i povolání. Na dočasné doplnění stavu poříční policie přijíždí poručík Jan Bach (Matěj Hádek), profík z brněnské základny a držitel potápěčské licence P4. Čeká tu na něho i jeho přítelkyně Alice (Sandra Nováková), vyšetřovatelka z krajského policejního ředitelství na Zbraslavi. Vrací se i proto, že chce jejich vztah zachránit a přetavit ze vztahu na dálku ve vztah na blízko.

V průběhu akcí, které naši hrdinové provádějí na suchu, vodě i pod ní, se ukazuje, že s Bachem není vše v pořádku. Vždycky si najde důvod, proč se nepotápět. První si toho všimne Alice. Bach má zlé sny, špatně spí a je uzavřený, jiný…

Přesto tvrdí, že je vše v pořádku, a přitom je a čím dál víc uzavřený. To žene Alici ke kamarádovi a kolegovi Zdeňkovi (Marek Adamzcyk), který pro ni má čas vždy. Bachových podivností si všimne i velitel Vopěnka (Václav Vydra) a chce Bacha přimět, aby se přiznal, proč se bojí potápět. Ten neustále zapírá, ale pod vodu se navzdory všemu vypraví.

V každém díle uvidí diváci jeden velký případ. Každý díl přináší akci spojenou s potápěčskou, záchranářskou a policejní prací.