ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30072 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PLAY.CZ odměňuje za poslech rádií!

0 Redakce 7.6.2010

Posluchači českých rádií na PLAY.CZ, kteří si zvykli používat naši aplikaci na Facebooku a poslouchali svá oblíbená rádia připojeni ke svému osobnímu profilu přímo z našeho přehrávače, mají nyní možnost získat zajímavé odměny.

V sekci Odměny na webu Facebook. PLAY.CZ se minulý týden objevilo několik alb (Led Zeppelin, Kesha, Leona Lewis, Daniel Landa), pro jejichž získání stačí udělat opravdu málo. Musíte nasbírat dostatek „bodů odměn“, kliknout na tlačítko koupit a CD, DVD a v budoucnu i jiné hodnotné ceny, jsou vaše.

Body odměn můžete získat tak, že k poslechu rádia na PLAY.CZ pozvete někoho ze svých přátel na Facebooku. Bude-li vaše pozvání úspěšné, získáte 5 bodů a Váš zvaný kamarád bod 1. K zisku obyčejných CD z nabídky odměn stačí tedy úspěšně pozvat pár kamarádů.

Existuje však ještě jedna možnost, pro případ, že už jsou všichni vaši známi v aplikaci PLAY.CZ přihlášeni. Určitě jste si všimli, že při poslechu rádia, vám roste tzv. VIP status. Je to procento vaší loajality k rádiu, která se vám nyní vrátí v podobě bodů odměn. Navštivte sekci Odměny, kde máte v pravém sloupci informace o vašem aktuálním bodovém kontě, tlačítko pro pozvání přátel a pod ním VIP Směnárnu. Zde je seznam rádií, u nichž máte VIP status společně s tlačítkem na směnu VIP statusu za body odměn.

 

A ještě jedna drobnost na závěr. Všechny odměny jsou v katalogu nabízeny po určitou dobu. Nepropásněte proto svého oblíbeného umělce a raději navštivte Katalog odměn hned.

PLAY.CZ