ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16980 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PLAY.CZ: Nová grafika, nové funkce

0 Redakce 1.10.2008

Důležitou a, jak věříme, dobrou zprávou je se změna grafiky ale i funkčnosti našich stránek. Kromě tradiční nabídky českých a světových rádií, máme pro vás nyní mnohem ucelenější zážitek ze světa multimédií a hudby. 

Magazín PLAY

Domovská stránka PLAY.CZ je rozdělena na dvě pomyslné poloviny. Zatímco pravou část bychom mohli nazvat multimediální a budeme se jí věnovat později, nabídka vlevo je pro PLAY.CZ krokem směrem k vlastnímu obsahu.

Magazín PLAY je hudebním periodikem s všežánrovým záběrem na českou i světovou hudební scénu. Naše redakce je složena ze zkušených hudebních publicistů, jejichž články jste mohli ještě přednedávnem nalézt v různých hudebních, lifestylových a společenských časopisech či novinách.

Nabídka článků na domovské stránce zdaleka neobsahuje vše, co pro vás budeme průběžně vytvářet. Kompletní obsah Magazínu PLAY naleznete v odpovídající záložce na horní navigační liště. Magazín PLAY je rozdělen do několika rubrik.

Velmi důležitou změnou oproti předcházející verzi PLAY.CZ je možnost připojit komentář, postřeh, názor do diskuse pod všemi články. Tato možnost se týká i ostatních částí webu.

V blízké budoucnosti se chystáme Magazín PLAY rozšířit o ankety, hlasování a soutěže o věcné ceny. Věříme, že se tato sekce našich stránek stane příjemným společníkem.

Rádio, Video, MP3, Televize… MULTIMÉDIA

V pravé části domovské stránky naleznete vše potřebné k volbě svého oblíbeného rádia. Navigační boxy s nabídkou nejposlouchanějších rádií a celou broadbandovou nabídkou PLAY.CZ vás budou provázet na vše podstránkách, kamkoli kliknete, abyste vždy měli co nejkratší cestu za svojí oblíbenou muzikou.

V případě, že nechcete rádio jenom poslouchat, ale dozvědět se víc i o soutěžích, aktivitách, programových novinkách a zajímají vás i další produkty PLAY.CZ, v dolní části domovské stránky naleznete informace o dění v rádiích, televizích a novinkách na PLAY.CZ.

Hitparáda IFPI má sloužit k vaší orientaci v hudebním světě, navíc teď přináší možnost zjistit, jak která skladba zní a podívat se rovnou i na videoklip umělce. Stačí kliknout na odkaz vedle skladby.

Přehrávač PLAY.CZ

Klíčovou inovací a rozšířením pojmu multimédia na českém internetu je bezpochyby nový přehrávač. Kromě toho, že vám přináší vysílání vašeho rádia, informuje o tom, co právě rádio hraje, nabídne i související videa. U těch rádií, u nichž nevíme, co právě hrajou, máme připravenou nabídku hudebních videií, jež volně souvisejí s žánrovým zařazením dané stanice. Ne všechna rádia totiž názvy právě hraných skladeb poskytují. Přesto se snažíme postupně počet získavat víc a víc zdrojů právě hraných skladeb.

Kdybyste náhodou své video nestihli odkliknout, nebo vás napadlo další, na které se chcete podívat, pod nabídkou souvisejících videí je vám k dispozici vyhledávání na serveru YouTube.

Do hudebního světa si dovolíme vás vtáhnout i nabídkou aktuálních článků z Magazínu PLAY. Zobrazují se v levé dolní části přehrávače.

Věříme, že návštěva stránek PLAY.CZ pro vás bude příjemně stráveným časem. Připravili jsme pro vás ještě několik drobných vychytávek, které však pro tuto chvíli budete muset odhalit sami. Vývoj navíc nekončí, naopak, už teď pracujeme na funkcích, díky nimž se budete s PLAY.CZ bavit ještě víc.

Přejeme příjemný poslech, protože s PLAY.CZ jsou rádia lepší než z rádia.