ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5083 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pitva příčinu smrti Presleyové neurčila

0 jsk 20.1.2023

Lisa Marie Presley, jediná dcera Elvise Presleyho, nečekaně zemřela ve věku 54 let. Byla hospitalizována 12. ledna poté, co utrpěla zástavu srdce. I přes snahu lékařů se jí život nepodařilo zachránit.

Následující pitva měla objasnit, jaká byla příčina smrti. Nyní ale zástupci úřadu koronera uvedli, že výsledky vyšetření jsou neprůkazné a příčina smrti je stále neznámá. Mluvčí okresního lékařského úřadu uvedla, že je zapotřebí další vyšetřování okolností smrti, analýza pacientovy anamnézy a jiné testy.

Lisu Marie Presleyovou našla hospodyně v bezvědomí a okamžitě zavolala záchranku. Do jejího domova v kalifornském Calabasasu se mezitím vrátil první manžel zpěvačky Danny Keough, jenž je otcem dvou Presleyové nejstarších dětí, dcery Riley a syna Benjamina. Syn ale spáchal sebevraždu. Keough prováděl oživování, dokud nedorazili záchranáři.

Těm podařilo se jí získat zpět puls. Podle serveru TMZ ale byl mozek Presleyové mrtvý. Lékaři ji uvedli do vyvolaného kómatu a o něco později došlo k zástavě srdce.