ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8544 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Písničku pro novou bondovku možná nazpívá Lana Del Rey

0 jsk 29.8.2014

Jméno americké zpěvačky Lany Del Rey je další, které se objevilo v souvislosti s titulní písní pro nový snímek ze série o agentovi 007 Jamesi Bondovi. Již dříve se psalo a diskutovalo o Samu Smithovi, sám zpěvák ovšem záhy tuto informace dementoval.

Spekuluje se rovněž o tom, že by titulní skladbu mohla znovu nazpívat Adele, se kterou by chtěli producenti nového filmu navázat na úspěšnou spolupráci z posledního snímku, do něhož nazpívala píseň Skyfall. Obecně se ale soudí, že je to málo pravděpodobné.

Podle nejnovějších zpráv by tou vyvolenou měla být právě Lana Del Rey. List The Sun přinesl informaci z tábora tvůrců, podle které prý vědí, že by vznikla znamenitá písnička, jež by byla perfektně zazpívaná. Lana Del Rey už přitom jeden filmový hit má – nazpívala písničku pro snímek Velký Gatsby.

Nová bondovka zatím nemá jméno. Ví se jen, že se do kin premiérově dostane v listopadu příštího roku. Jejím režisérem bude Sam Mendes a hrát by v ní měli Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harrisová, Ben Whishaw, Chiwetel Ejiofor či Penélope Cruzová.