ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8588 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Písničkářka Kaczi nabídne živé album i singlový videoklip

0 jsk 26.11.2020

Umělci to v současné době nemají lehké, přesto nezahálí. Jasným důkazem je i písničkářka Kateřina Kouláková alias Kaczi, která právě vydává své album Bo Kaczi. Jeho základem je koncert z ostravského Trojhalí. Kolekce nabízí aspekty záznamu z koncertu, dlouhohrající desky i bestofky. Zpěvačka z Beskyd na ní mapuje svou autorskou tvorbu od vítězství v pěvecké soutěži až po spolupráci s renomovanými muzikanty a producenty. Zároveň s albem přichází na svět i videoklip k singlu Málem jsme si zvykli. Obě novinky vyšly 25. listopadu, tedy v den, kdy tato beskydská písničkářka oslavila svátek.

Na této desce uslyší posluchači nejen již dříve vydané písně z EP Polonahá, ale také dříve nevyšlé písně a starší skladby. Jedná se o vlastně o průřez autorské tvorby Kaczi od roku 2012, který je zachycen v té nejautentičtější podobě, tedy na živém vystoupení. Album obsahuje patnáct písní, dokonce i její úplně první písničku Něha, s níž před osmi lety zvítězila v soutěži Czechtalent.

Záznamy písní byly pořízeny 13. srpna letošního roku na koncertě v ostravském Trojhalí. KACZI zde odehrála svůj největší koncert v kariéře. Na něj si devětadvacetiletá umělkyně pozvala i několik hostů, kteří desku zpestřují. Písničky Bez tebe a V síti dobarvil svými hravými tóny vynikající saxofonista Ondřej Klímek, v nejčerstvějším duetu Dobrú noc z hor uslyšíme zase vokály účastníka soutěže Československo má talent Juraje Hnilicy. Během koncertu KACZI podpoří svým zpěvem i její sestra Lucie.

Kvůli pandemii se křest alba, o jehož mix se postaral Adam Vychodil, přesouvá na neurčito. Co je však jisté, je, že proběhne při příležitosti živého přenosu koncertu v Českém rozhlase Ostrava.