ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7853 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Písničkář Justin Lavash hledá inspiraci i prostředky v Praze

0 Redakce 19.2.2015

Britský kytarista a zpěvák Justin Lavash, který je již deset let doma v Praze, chystá nové album plné moderního písničkářství, ale i blues, jazzu, folku či country. Přizval si na ně producenta Iana Keloskyho, jenž produkoval i jeho předcházející sólové album 25 Years, bubeníka Davida Landštofa a kytaristu Josefa Štěpánka.

Mezi hosty se objeví Lenka Dusilová, Beata Hlavenková či Štěpán Janoušek. Teď ještě sehnat peníze, protože jako správný muzikant má Justin hluboko do kapsy.

Proto se prostřednictvím Katalyzátoru, české platformy pro crowdfunding, obrací na své příznivce: „S vaší podporou je pro mě natočení nového alba reálnější.” A jaké odměny nabízí? V závislosti na výši příspěvku je možné získat mimo jiné nové album s exkluzivními bonus tracky, vstupenky na křest s kapelou a hosty, Justinovy originální partitury, aranže, zápisky a texty z nového alba nebo soukromý koncert.

Album vyjde na domácím labelu Tranzistor, o distribuci by se měl postarat Supraphon. „Spolupráce s Justinem na tak výjimečném albu je pro Tranzistor i pro mě obrovská čest a jsem moc rád, že můžeme album společně podpořit,“ říká bubeník a spoluvydavatel David Landštof.

Foto: Petr Lukšíček