ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18773 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pink Floyd vydají dosud nevydané skladby

0 Redakce 1.9.2011

Legendární Pink Floyd připravili fanouškům řadu dosud nevydaných verzí svých slavných písní, záznamů z koncertů a demo nahrávek. V reedici nazvané Why Pink Floyd? by neměly chybět ani zatím nevydané písně z počátků kapely. Komplet začne postupně vycházet od 26. září.

Nejprve vyjdou všechna zremasterovaná studiová alba skupiny, která se budou prodávat jednotlivě i jako jako box-set. Koncem září vyjde také v dalších dvou verzích nejprodávanější album skupiny Dark Side of the Moon z roku 1973. Na listopad je pak naplánováno vydání desky Wish You Were Here v rozšířené podobě, celou edici pak uzavře další úspěšné album The Wall, které má vyjít koncem února.

Příznivci Pink Floyd si tak budou moci poprvé poslechnout například nepoužitou verzi skladby Wish You Were se slavným francouzským jazzovým houslistou Stéphanem Grappellim. Všechna tři alba doplní DVD záznamy z dobových koncertů, kopie lístků z tehdejších turné a dříve nezveřejněné fotografie ze zákulisí skupiny. Tyto komplety by měly stát kolem 2500 korun.

rwi