ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10119 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pink a jedinečné odstíny lásky

0 Petr Hašek 31.8.2012

Americká zpěvačka Pink oznámila vydání dlouho očekávaného šestého studiového alba The Truth About Love. Vyjde již 17. září.

Zatímco do této doby zpěvačka připravovala všechna svá alba spolu s dlouholetými spolupracovníky Maxem Martinem a Shellbackem, popřápadě s Billym Mannem a Butchem Walkerem, tentokráte do tohoto úspěšného týmu poprvé přizvala i producenta Grega Kurstina (Lilly Allen, Red Hot Chili Peppers, Foster The People).

V neposlední řadě se na albu podílel i skladatel a producent Dan Wilson, který stojí za úspěchem hitu Someone Like You zpěvačky Adele. Nové album Pink je dle jejích slov jedinečným náhledem na různé odstíny lásky – temné i veselé, šťastné, ale i bolestné.

První singl Blow Me (One Last Kiss) se okamžitě po infiltraci do rádií rozezněl po celém světě a od 9. července je již k dispozici také u digitálních poskytovatelů. Singl, který má opět velmi nakažlivou melodii a je plný provokativních veršů, napsala Pink spolu s producentem Gregem Kurstinem, a to poté, co se v poslední době stáhla do ústraní, aby si tak vzala čas na založení rodiny. Nyní je ovšem zpět, a to ve své nejlepší formě!

Zatím poslední studiové album Pink se jmenuje Funhouse a vyšlo v říjnu 2008.

tz