ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26251 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Phil Collins má v plánu koncerty ve třech městech

0 jsk 19.10.2016

Britský hudebník a zpěvák Phil Collins vyrazí na turné Not Dead Yet. Umělec, který loni ohlásil návrat na hudební scénu, se představí 4., 5., 7., 8. a 9. června v londýnské Royal Albert Hall, 11. a 12. června v aréně Lanxess v Kolíně nad Rýnem a 18. a 19. června v pařížské AccorHotels aréně. Vstupenky se dostanou do prodeje v pátek 21. října.

Phil Collins v roce 2011 prohlásil, že si chce odpočinout od hudby. Loni v rozhovoru pro americký magazín Rolling Stone však fanoušky potěšil, když sdělil, že by rád jel na turné, protože jeho dva nejmladší synové chtějí vidět, co dělá.

„Byli ještě v plenkách, když jsem byl naposledy na cestách. Milují mou hudbu a rád bych je tedy vzal na koncerty, aby si to mohli užít. Nemyslím si, že chci dlouhé turné. Rád bych zahrál na stadionech v Austrálii a Dálném východě, ale určitá část ze mě však chce vystupovat jen v divadlech, takže uvidíme,“ řekl Collins.

Zpěvák plánuje 25. října vydat autobiografii Not Dead Yet, ve které bude vzpomínat na tři zkrachovalá manželství, alkoholismus či zdravotní problémy.

Tagy: