ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28343 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Phil Anselmo chce další reedici alba Pantery

0 Redakce 20.9.2010

Zpěvák americké metalové  skupiny Pantera Phil Anselmo je přesvědčen o tom, že se na trh v reedici dostanou i další alba, nejenom Cowboys From Hell z roku 1990. Myslí si, že Pantera vydala několik podařených desek a soudí, že by byl rád, kdyby se v nejbližší době dostalo možnosti vyjít v rozšířené verzi také kolekci Vulgar Display Of Power z roku 1992.

Deska Cowboys From Hell vyjde 27. září u příležitosti dvacátého výročí jejího původního vydání. Připojeno k ní bude několik raritních nahrávek, mezi kterými bude i dosud nevydaná skladba The Will To Survive. Anselmo slibuje, že jinou nevydanou skladbu má připravenou i pro případnou reedici dalšího počinu.

„Doufám, že se to podaří. Pokud bychom měli další reedici, bylo by to až za dva roky, u příležitosti dvaceti let dalšího alba. Když se totiž zeptáte fanouška Pantery, jaká je jeho oblíbená deska, devět z deseti odpoví, že Vulgar Display Of Power. Bylo by logické vydat ji znovu,“ vysvětlil Anselmo.

Připomeňmje, že Pantera fungovala v letech 1981 až 2003. Její dosud poslední album Reinventing the Steel vyšlo v březnu 2000.

JŠp