ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5110 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Petr Kroutil odmění fanoušky nejen písněmi, ale i cestou do Londýna

0 jsk 24.5.2024

Zpěvák a hudebník Petr Kroutil natáčí novou desku, na které zazní, kromě jiných optimistických melodií, také ústřední píseň z filmu Sladký život s názvem By the Way. Poprockové album bylo produkováno v USA pod taktovkou americko-českého producenta Mirka Váňy. Křest LP a dvojkoncert proběhne v září v pražské Lucerně.

Petr Kroutil natáčí zbrusu nové album KroutiLOVE. „Oslovil mě producent z USA Mirek Váňa, se kterým se známe se z Berklee College of Music v Bostonu, kde dvacet pět let pracoval a já studoval, jestli bych svou radostnou živelností nechtěl zasáhnout trochu širší okruh lidí, než jen fanoušky swingu a mého big bandu Original Vintage Orchestra. Přemýšlel jsem o tom a začali jsme společně s Jarkou, mou úžasnou ženou, psát a skládat. Po čtyřech letech hledání, tápání a nalézání cesty se nám podařilo napsat velké množství nových písniček v pop-rockovém stylu, které stojí za nahrání,“ říká Kroutil.

Na album mohou přispět také Kroutilovi fanoušci, a to libovolnou částkou. Díky daru se stanou součástí nově vznikajícího alba, ale mohou získat také řadu úžasných cen, od alba s věnováním, vstupenky na křest desky, domácího koncertu kapely, až po nezapomenutelný zážitek v nahrávacím studiu v Abbey Road.

„Jedná se o cestu do Londýna, přímo do nahrávacího studia Abbey Road, kde nahrávali ti nejlepší světoví uměli, jako například Beatles, Queen či Collinse. Součástí cesty je možnost zazpívat si se mnou či zahrát přímo ve studiu, samozřejmě letenky a ubytování v luxusním hotelu, limuzína, a také společná večeře se mnou a hlavním producentem Mirkem Váňou,“ popisuje Kroutil, jaké ceny mohou fanoušci získat přispěním do sbírky na portálu Donio.

Tagy: