ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5062 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Petr Kroutil a jeho nový hudební směr

0 jsk 24.4.2024

Zpěvák a multiinstrumentalista Petr Kroutil přešel od swingu na pop. O tom, že to byl dobrý krok, svědčí i fakt, že si hned jednu z jeho prvních popových skladeb vybral režisér Tomáš Hoffman jako titulní píseň k filmu Sladký život, který právě běží v kinech. Optimistická skladba By The Way je ale pouze začátek.

Kroutil představuje další píseň, tentokrát se jedná o melancholickou skladbu, která byla stejně jako zmíněná By The Way nahrána ve studiu v Nashvillu a v Los Angeles ve spolupráci s česko-americkým producentem Mirkem Váňou. Hudbu složil a nazpíval Petr Kroutil.

„Některé písničky se rodí dlouho a není vůbec jasné, jak to dopadne a vyzní, ale tady jsem věděl velmi brzy, že se mi pod rukama rodí jedna z mých zatím nejsilnějších melodií. Tak snad se vám taky bude líbit,“ vypráví Kroutil. Text písně napsala skladatelova manželka Jarka Kroutilová.

Novinka s názvem Až se probudíš vypráví o rozchodu, přitom zanechá příjemný pocit z poslechu. Líbivá melodie bude posluchači v uších ještě dlouho doznívat.

Tagy: