ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29699 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Petr Jákl je jeden z producentů thrilleru s Russellem Crowem

0 jsk 5.10.2022

Začátkem září se začal v Austrálii natáčet nový akční thriller s názvem Land of Bad. Režie se ujal Will Eubank, který společně s Davidem Frigeriem napsal i scénář.

V hlavních rolích se představí držitel Oscara a Zlatého glóbu Russell Crow či hvězda série Hunger Games Liam Hemsworth. A jako jeden z producentů bude pod filmem podepsaný i Petr Jákl.

Will Eubank se naposledy představil režií snímků Paranormal Activity: Next of Kin nebo akčním sci-fi Pod vodou, David Frigerio zase thrillerem Crypto nebo společným snímkem Signál z neznáma. V akčním thrilleru Land of Bad, jejich nejnovějším počinu o bezpilotních letadlech a misi Delta Force, se objeví Russell Crow, který jde ve svých osmapadesáti letech z projektu do projektu. Další hvězdou filmu bude Liam Hemsworth, jenž se na place potká i se svým starším bratrem Lukem Hemsworthem (Thor: Láska jako hrom).

„Ze spolupráce s Russellem a Liamem jsem naprosto nadšený, zcela totiž naplňují moje představy o tom, jak mají hrdinové vypadat,“ svěřil se režisér Will Eubank. Nadšený je samozřejmě i Petr Jákl, který byl několik posledních let zcela ponořený do historie středoevropského bojového umění přelomu čtrnáctého a patnáctého století.

„Už skoro jedenáct let žiju ve středověku. Alespoň obrazně řečeno. Teď, když je Jan Žižka konečně v kinech, se i já můžu posunout dál. Russel Crowe pro mě navždy zůstane gladiátorem ze stejnojmenného filmu Ridleyho Scotta. Vždycky jsem s ním chtěl spolupracovat. A Liam je stoupající hvězda, takže je tahle kombinace herců ideální,“ osvětlil režisér a producent Petr Jákl.