ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7775 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Peter Gabriel nevylučuje reunion Genesis

0 Redakce 30.9.2011

Peter Gabriel, zpěvák a skladatel, nevylučuje možnost reaktivace své bývalé skupiny Genesis. Informace je to zajímavá z toho důvodu, že to byl právě on, kdo překazil dosud poslední pokus dát britskou kapelu opět dohromady v nejsilnější sestavě.
V roce 2005 se kvůli tomu sešel se svými bývalými spoluhráči Philem Collinsem, Tonym Banksem a Mikem Rutherfordem. Jejich rozmluvy ale dopadly špatně a na turné ti tři vyjeli bez Gabriela.

Gabriel nyní v rozhovoru pro magazín Rolling Stone uvedl, že se svými bývalými kolegy je nadále v kontaktu. Přestože reunion Genesis v nejsilnější sestavě považuje za málo pravděpodobný, nevylučuje ho.

„Jsme v kontaktu, ale nevím, co by chtěli dělat. Phil měl třeba nedávno vážné zdravotní problémy, kvůli kterým dokonce skončil s hraním. Mohou se objevit i další skutečnosti, které případnému reunionu zabrání. Měli jsme za sebou velké úspěchy, a když jsem ze skupiny odešel, vedlo se mi ještě lépe. Proto si myslím, že nikdo z nás nebude litovat, když už si nikdy nezahrajeme společně. Ale kdo ví? Moc se mi líbila reaktivace skupiny Led Zeppelin, myslím ten způsob, návrat na jeden den,“ řekl Gabriel.

JŠp