ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5020 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pete Doherty pořád bere drogy

0 jsk 26.7.2013

Kontroverzní britský hudebník Pete Doherty přiznal, že stále užívá drogy, jmenovitě crack a heroin. Řekl to při rozhovoru pro hudební magazín NME, ve kterém také popsal své zdravotní problémy související se závislostí.

Je nemožné udržet si jakousi zdravou závislost na kokainu a heroinu, a pak se nazývat zdravým. Jste blázni, pokud si to myslíte,” vyjádřil se zpěvák. „Když přestanu kouřit crack, což jsem udělal nedávno, začnu z plic okamžitě vykašlávat všechen ten hnus. To se ale nemůže stát, pokud ho kouříte stále. Jakmile přestanete brát drogy, začnete vést přímý boj se svým zdravím. Musel bych přijít o ruku nebo ztratit chuť na sex, abych drogy přestal užívat,“ dodal Doherty.

Čtyřiatřicetiletý hudebník, spisovatel, herec, básník a malíř bojuje se závislostí na drogách řadu let. Dostal se kvůli nim i do vězení. Veřejnosti je znám i z titulních stránek bulvárních deníků, na kterých se pravidelně objevoval právě v souvislosti s drogami, ale také díky vztahu s topmodelkou Kate Moss.

Proslavil se jako člen skupiny The Libertines, kterou v roce 1997 založil spolu s Carlem Baratem. Jeho dalším projektem je kapela Babyshambles, která by měla v září vydat třetí studiové album s názvem Sequel To The Prequel.