ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13231 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Perry chce rychlý návrat Tylera do Aerosmith

0 Redakce 25.1.2010

Kytarista Joe Perry je přesvědčen o tom, že zpěvák a jeho dosavadní kolega Steven Tyler se co nejdříve vrátí do sestavy jejich společné kapely Aerosmith. Ví, že Tylera k návratu ženou obavy z dalších negativních reakcí fanoušků, z nichž si podle Perryho celá řada stále myslí, že Aerosmith ukončili činnost.

Legendární americká  parta ale jen přerušila aktivitu poté, co se Tyler začal léčit ze závislosti na lécích i drogách a nebylo zřejmé, co se bude dít dál. Navíc se loni na konci roku spekulovalo o jménech, která by mohla Tylera nahradit, což podle Perryho v žádném případě nedodalo celému problému na důvěře. Teprve nedávno mluvčí Aerosmith jasně řekl, že zpěvákem bude nadále Tyler.

Vložil jsem do téhle kapely celý svůj život a neznám mnoho kolegů, kteří by pro svůj projekt udělali tolik co my. Bylo by skvělé, kdyby se Steven vrátil jako člověk, kterého jsem znal před deseti dvanácti lety. My ostatní jsme takoví zůstali a chceme dál dělat hudbu, která nás naplňuje. Dlužíme to našim fanouškům, z nichž mnozí nám drží palce více než čtyřicet let. Moc jim za to děkujeme a vzkazujeme, že je nám líto, co se stalo. Budeme s tím bojovat,“ řekl Perry.

JŠp