ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21084 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

People’s Choice Awards ovládli Robert Downey Jr. a Jennifer Lawrence

0 jsk 9.1.2015

Ve středu večer rozdali v americkém Los Angeles divácké ceny People’s Choice Awards. Dvě získalo v hlasování veřejnosti dobrodružné fantasy Vládkyně zla. Snímek v režii Roberta Stromberga vyhlásili za Nejoblíbenější film a Nejoblíbenější rodinný film.

Dvě ocenění si z Nokia Theatre odnesl Robert Downey Jr. (na snímku), jenž nenašel přemožitele v kategoriích Nejoblíbenější filmový herec a Nejoblíbenější dramatický herec. Nejoblíbenější filmovou herečkou i Nejoblíbenějším akční herečkou se stala Jennifer Lawrence.

Za nejoblíbenější filmový tandem vyhlásili Shailene Woodley a Thea Jamese, kteří si spolu hráli ve snímku Divergence. Tato sci-fi v režii Neila Burgera získala cenu i v kategorii Nejoblíbenější akční film. Ocenění pro nejoblíbenějšího komediálního herce putovalo již pátý rok za sebou do rukou Adama Sandlera. Ben Affleck si převzal cenu za humanitární činnost. Sítkom Teorie velkého třesku (2007) se stal Nejoblíbenějším seriálem a Nejoblíbenějším komediálním seriálem televizní sítě.