ivermectina antiinflamatorio dosis de ivermectina para niños en gotas ivermectina valor doctor simi how to administer ivermectin injection to dogs ivermectina puede tomar un diabetico harga ivermectin tablet 12mg medicamento ivermectina precio farmacia del ahorro
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6086 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pavel Zedníček vypráví pohádky o mašinkách

0 jsk 26.4.2021

Supraphon vydává pod titulem O pyšné lokomotivě a další pohádky o mašinkách novou nahrávku pohádek o mašinkách, vláčcích, lokomotivách a všem, co se děje na železnici. Protagonistou audioknihy Pohádky o mašinkách, která zdařile adaptovala pět příběhů ze stejnojmenné knížky Pavla Naumana, je Pavel Zedníček.

Po čtvrtstoletí se herec vrátil do nahrávacího studia, aby načetl čtyři další pohádky od téhož spisovatele a přidal k nim trojici nových od dalších českých autorů. Pohádky Pavla Naumana doplnili autoři Radek Adamec, Jiří Kahoun a Alan Piskač. Ve spojení s původní hudbou a řadou zvukových efektů jistě zaujmou nejen děti.

„Jsem rád, že po takové době vychází pokračování Mašinek a že baví posluchače, protože mě také,“ vzkazuje k vydání nové audioknihy herec Pavel Zedníček.

(foto: Lenka Hatašová)